ایران، آذربایجان شرقی، جاده تبریز آذرشهر، شهرک صنعتی شهید سلیمی، زاگرس سرمای تبریز (پولاریس)
شنبه- پنج شنبه 08:00-17:00
04134329500

تاریخچه

پولاریس > تاریخچه

شرکت زاگرس سرمای تبریز در زمینه تولید یخچال و فریزرهای فروشگاهی فعال می‌باشد و در طی فعالیت خود در حوزه یخچال و فریزرهای فروشگاهی توانسته است با شرکت هایی همچون اطمینان آذر گل ، خوشگوار (کوکاکولا)، زرین غزال دایتی ، بستنی رامک ،  قیزیل سو کشورآذربایجان ،  سه فره عراق ، بستنی دوستی ،  سوپرکولا افغانستان ، شیرین عسل ، بستنی ترنادو ، رنا ارمنستان ،  شرکت ب . آ، بستنی دومینو ،  عالیس مشهد و …. همکاری داشته باشد.

1364

 

شروع خدمات ما

این شرکت فعالیت خود را با تولید یخچال و فریزر های صنعتی و فروشگاهی با برند الکترو آلپ آغاز نمود. تولیدات اولیه شرکت یخچال و فریزرهای صنعتی و فروشگاهی بوده و نزدیک به ۳۴ سال تولیدات این شرکت مورد استفاده مشتریان ارجمند این شرکت بوده است.

1384

 

ارائه خدمات بیشتر

با توجه به نیاز بازار و پیشرفت شرکت، تولید یخچال های خانگی به محصولات شرکت اضافه گردید. در سال ۱۳۸۹ طبق پیشنهاد واحد تحقیق و توسعه شرکت وهمچنین نیاز سنجی بازار ، تولید نسل جدید یخچال و فریزرهای فروشگاهی در دستور کار شرکت قرار گرفت. در راستای تحقق این تصمیم شرکت گام های مورد نیاز را برای ارتقای دانش فنی و ماشین آلات مجموعه برداشت.

1387

 

شروع عرضه با برند جدید

محصولات جدید شرکت با برند پولاریس به بازار عرضه می‌گردد. ۱۳۰۰۰ مترمربع فضای تولید و امکان تولید سالانه ۶۲ هزار دستگاه یخچال و فریزر فروشگاهی، پتانسیل بالقوه مناسبی را برای فعالیت های گسترده این شرکت فراهم نموده است.

1401

 

شروع فعالیت های مجازی

شرکت تصمیم گرفت با توجه به نیاز روزافزون و تغییر و تحول نظام بازاریابی و فروش، تغییرات عمده ای از قبیل تغییر ساختاری در فروش مجازی و معرفی شرکت در شبکه های مجازی مختلف انجام داده و با فعالیت 24 ساعته از طریق بستر مجازی به هم وطنان و خریداران عزیز در تمام ساعات شبانه روز، نیاز آنان به پشتیبانی را رفع و خدمت رسانی را تسریع نماید.

فرصت های شغلی

اگر تمایل به همکاری با ما دارید، بر روی لینک زیر کلیک کرده و آمادگی خود را اعلام نمایید.